Наш дитячий садок - це велика дружня родина!
/Files/images/foto/P1050610.JPG

Навчально-виховний процес в дошкільному закладі організовується у гарно створеному розвиваючому середовищі, яке утворюється сукупністю природних, предметних, соціальних умов та простором власного «Я» дитини. Практичні зусилля педагогів, батьків щодо його створення і використання підпорядковані інтересам дитини та лініям їх розвитку у сферах життєдіяльності.

Розвивальний характер середовища забезпечується педагогічно виправданим використанням його можливостей і систематичним цілеспрямованим його забезпеченням.
Розвивальне середовище дошкільного закладу – це і подвір’я, дитячі майданчики, групові кімнати, музична зала. Колектив закладу дбає про те, щоб кожній дитині в садочку було комфортно, цікаво. Вдало прикрашені дитячі майданчики, величезна кількість квітників, клумб, екологічна стежинка – все створено для дітей, для їх розвитку, виховання, навчання. Граючись на майданчиках діти відчувають красу рідної природи, мають можливість спілкуватися з нею, працювати, бути потрібними, отримувати нові знання.
Кожна групова кімната оформлена з особовим смаком, з урахуванням вікових особливостей дітей, має свою кольорову гаму, свій інтер’єр.
У дошкільному навчальному закладі № 613 функціонує 7 груп, з них:
  • 2 групи раннього віку
  • 5 груп дошкільного віку з дванадцятигодинним перебуванням дітей дошкільного та раннього віку.

У ДНЗ №613 функціонують:

- кабінет психологічного розвантаження;

- фізіопроцедурний кабінет;

- музична зала;

- спортивна зала.

Дошкільний навчальний заклад відвідує 130 малюка.

Зарахування дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється на підставі таких документів:
  • заяви батьків або осіб, які їх замінюють,
  • медичної довідки про стан здоров’я дитини, про епідеміологічне оточення,
  • свідоцтва про народження дитини,
  • висновку територіального лікувально-профілактичного закладу (ЛКК)