До уваги батьків дітей дошкільного віку!

Для самостійного подання електронної заявки на реєстрацію дитини для зарахування в заклад дошкільної освіти вам необхідно:

1. Зареєструватися на порталі дошкільної освіти міста Києва

osvita.kyivcity.qov.ua

2. Ознайомитися з Інструкцією по електронній реєстрації для батьків

3. Заповнити електронну форму у розділі "Мої заявки":

після внесення відомостей про дитину із даними про одного з батьків, завантажте електронну копію Свідоцтва про народження та документ, який підтверджує пільги для влаштування в заклад дошкільної освіти, у розділі спеціалізація садочка обрати з хронічними неспецифічними захворюваннями органів дихання, та нести дату ЛКК.

Якщо внесені вами дані та електронні копії документа співпадають, то заявка отримує постійну реєстрацію за датою її подання.

Якщо ви не маєте можливості завантажити електронні копії вищевказаних документів, то впродовж 10 днів після самостійного внесення відомостей про дитину надайте оригінали вказаних у заявці документів реєстратору закладу дошкільної освіти.

У разі відсутності можливості самостійно подати електронну заявку, вам необхідно звернутися з оригіналами документів (Свідоцтво про народження, документ, що підтверджує пільги, довідка ЛКК, довідка №063/о) до реєстратора закладу дошкільної освіти

Кiлькiсть переглядiв: 50