Програма "Афлатот"

2016-03-23

/Files/images/15572048.jpg

Програма "Афлатот"

Впровадження "Програми з основ соціальної і фінансової освіти дітей дошкільного віку "Афлатот" з 01 вересня 2016р.

Наш дошкільний навчальний заклад впроваджує соціально-фінансову освіту «Афлатот» для дітей дошкільного віку. Інноваційний процес у закладі здійснюється поетапно. Організовано роботу творчої групи з впровадження Програми. З метою реалізації нововведень в практику роботи закладу з вихователями було проведено навчання з ознайомленням змісту програми, моделювання ефективних методів і прийомів роботи, що сприятимуть засвоєнню програмових знань дошкільниками.

Вогняна кулька з космосу на ім’я Афлатун стала частою гостею у нашому дитсадку. Саме Афлатун, веселий, добрий та кмітливий герой спонукає дітей досліджувати навколишній світ та взаємодіяти з ним. Девізом Афлатуна є: «Досліджуй, думай, вивчай та дій».

Шановні дорослі, батьки, сподіваємось

на вашу підтримку і співробітництво з даного питання!