• Новини дитячого закладу

16 лютого 2018 року у старшій групі "Пізнайко", вихователі Черенкова І.М., Ковтун Т.В. відбулося спортивне родинне свято "Свято Масляної"

2018-02-16

/Files/images/IMG_20180216_160842.jpg

Свята несуть дітям радість і веселощі. Навіть його очікування викликає у дитини позитивні емоції. Рухливі ігри, естафети, танці та співи, сюрпризи, якими насичена програма будь–якого свята викликають у дітей щирий сміх, захоплення, радість. Давно відомо, що хороший настрій, а отже й свято, має цілющу силу. А тим більше – родинне спортивне свято.«Ось і Масляна прийшла, зустріч друзям принесла, щастя, радості й добра і весняного тепла» – з цих слів в спортивній залі ДНЗ №613 Оболонського району м.Києва 16 лютого 2018 року у старшій групі "Пізнайко" вихователі Черенкова І.М., Ковтун Т.В., інструктор з фізичного виховання Вертелецька І.А., розпочалося спортивне родинне свято Масляної з млинцями, співами, іграми та розвагами.

Команди помірялися силою в перетягуванні канату, грі в хокей, стрибків в мішках. Особливу увагу свята привернула лижна розважальна естафета, де учасникам окрім міцних м’язів треба було мати кмітливість та вправність. Наприкінці свята команди отримали призи та солодощі, массу позитиву, енергії та бажання займатись спортом всією сім'єю. Завершилося свято весняною піснею та танцями.

/Files/images/IMG_20180216_162852.jpg/Files/images/IMG_20180216_161755.jpg