Тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

2012-05-20

/Files/images/foto/17.gif

У травні 2012 року в закладі проведено тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Протягом тижня діти разом з батьками, педагогами підготували виставку малюнків за змістом вірша Василя Загороднюка «Його величність сірничок».

Було проведено конкурс для дітей та працівників на найкращий малюнок з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Переможцями серед дітей стали:
  • І місце - Біляков Ярослав (старша група «Пізнайки») за малюнок «Пам’ятайте: номер служби 101»; Клименко Андрій (старша група «Сонечко»);
  • ІІ місце - Ситенко Віка (старша група «Дзвіночок») за малюнок «Рятівники»;
  • ІІІ місце - Савченко Анастасія та її мама Савченко Олена (старша група «Пізнайки») за малюнок «Мамина помічниця».
Переможцями серед працівників стали:
  • І місце - Вараєва К. А., вихователь молодшої групи «Калинка», за малюнок «Безпечний простір для дітей»;
  • ІІ місце - Хриплива Ю. Ф., музичний керівник, за малюнок «Бережи здоров’я змолоду»;
  • ІІІ місце - Сергієнко О. П., помічник вихователя старшої групи «Пізнайки», за малюнок «Дбаємо про харчування дітей».